teka 05:08
leidžiasi 19:28
Priešpilnis
9 mėnulio d.
Gimė Čarlsas Spenseris Čaplinas
Vardadienius švenčia:
Algedė, Giedrius, Kalikstas, Olivija
Gimtadienis:
Aida Žiliūtė
Sužinok
Sveikinimai
Daugiau sveikinimų..
Atvirukai
Daugiau atvirukų..
Statistika
Svetainėje:
Sveikinimai - 1797
Tostai - 286
SMS tekstai - 731
Atvirutės - 1366
Mintys - 943
Patarlės - 312
Užuojautos - 83
Videosveikinimai - 72
Anekdotai - 5066
Išsiųsta
Šiandien - 0
Vakar - 0
Per 7 d. - 0
Per mėn. - 2
Viso - 58461
Tostai.lt rekomenduoja
Mergvakaris > Šventė

Mergvakaris - tai paskutinė jaunosios šventė be jaunojo. Mergvakariai paprastai organizuojami jaunosios draugių, kaip atsisveikinimas su "laisve".

Dažniausiai ruošiamas savaitę - dvi prieš vestuves. Nors mergvakariai turi ir lietuviškas papročius, tačiau dabar jau švenčiama dažniau pagal užsienyje nusistovėjusias tradicijas. Šiame puslapyje bandysime padėti suorganizuoti mergvakarį.

Kaip suorganizuoti geriausią mergvakarį?
Pagaliau tavo draugė susižadėjo ir paprašė, kad būtum pirmąja pamerge. Natūralu, kad tu esi laiminga dėl jos ir su malonumu atliksi savo pareigas. Tačiau visos geros emocijos gali virsti panika, kai tik tu suprasi, jog tau patikėta suorganizuoti kitas pamerges, padėti draugei ruoštis, ir svarbiausia – suorganizuoti mergvakarį! Pirmiausia giliai įkvėpk. O tada jau į darbą!

Pasirinkite datą. Šis etapas gali būti pats sunkiausias visame organizavimo procese. Tikriausiai tu norėsi tai aptarti su būsima nuotaka ir iš jos išgauti visas datas, kurios yra jai naudingos. Tarp daugybės jos darbų, tokių kaip suknelės paieškos, muzikantų paieškos ir puotos rengimas, laisva minutėlė bus tiesiog dovana. Taip pat, jeigu tik įmanoma, nenukelk mergvakario paskutiniam vakarui prieš vestuves. Taip tik bėdos prisišauksi.

Sudarykite svečių sarašą. Jeigu pasirinkus datą tau vis dar sekasi atitraukti jaunosios dėmesį nuo vestuvių organizavimo, aptark su ja merginų, kurias ji norėtų matyti savo mergvakaryje sąrašą. Nepamiršk, kad ji šiuo metu patiria didžiulį stresą, todėl, jei ji kurią nors pamiršo, būtinai primink apie tai.

Nuspręsk, kokia bus vakarėlio tema. Ne, pašėlęs vakarėlis nėra tema. Tai tiesiog vakarėlio tipas. Tema yra tai, kaip tu nori pristatyti vakarėlį šėliones mėgstančioms draugužėms. Yra tūkstančiai temų, kurias tu gali pasirinkti. Mes kituose puslapio skyriuose pateikiame keletą iš jų.

Pasirinkdama temą turėtum atsižvelgti į svečių skaičių. Nepamiršk, kad mažesnė grupė nors ir bus artimesnė, tačiau tai taip pat reiškia, kad ir mažiau žmonių mokės už vakarėlį. Bet jei pinigai ne problema – tai galimybės iki dangaus!