teka 05:08
leidžiasi 19:28
Priešpilnis
9 mėnulio d.
Gimė Čarlsas Spenseris Čaplinas
Vardadienius švenčia:
Algedė, Giedrius, Kalikstas, Olivija
Gimtadienis:
Aida Žiliūtė
Sužinok
Sveikinimai
Daugiau sveikinimų..
Atvirukai
Daugiau atvirukų..
Statistika
Svetainėje:
Sveikinimai - 1797
Tostai - 286
SMS tekstai - 731
Atvirutės - 1366
Mintys - 943
Patarlės - 312
Užuojautos - 83
Videosveikinimai - 72
Anekdotai - 5066
Išsiųsta
Šiandien - 0
Vakar - 0
Per 7 d. - 0
Per mėn. - 2
Viso - 58461
Tostai.lt rekomenduoja
Taisyklės

Tostai.lt svetainės taisyklės

1. Kiekvienas naudodamas Tostai.lt svetainėje esančią informaciją privalo susipažinti su šiomis taisyklėmis ir jų laikytis.

2. Tostai.lt neprisiima atsakomybės už šioje svetainėje skelbiamos informacijos panaudojimo pasekmes.

3. Kiekvienas skelbdamas naują sveikinimą, atviruką ar garsą atsako už skelbiamos informacijos turinį ir šio turinio neprieštaravimą LR įstatymams.

4. Kiekvienas skelbdamas naują sveikinimą, atviruką ar garsą į  svetainę, patvirtina ir garantuoja, kad jis yra tos informacijos autorius arba įgaliotas ją platinti bei naudoti ir jog medžiaga niekaip nepažeidžia jokių trečiųjų asmenų jokių intelektinės nuosavybės teisių ar teisėtų interesų. Tostai.lt neprisiima atsakomybės dėl autorių teisių pažeidimų. Išimtines autoriaus teises saugo Lietuvos Respublikos įstatymai ir kiti taikytini teisės aktai.  Jei pastebėjote, jog kuris nors sveikinimas/atvirukas pažeidžia autoriaus teises, prašome skubiai pranešti svetainės administratoriui, jis bus pašalintas..

5. Atsiųsti sveikinimai, tostai, žodžiai, atvirukai, garsai tampa Tostai.lt nuosavybe, jei prie sveikinimo, žodžių, atviruko, garso siuntėjas nebuvo nurodęs autoriaus.

6. Visi tostai, sveikinimai, žodžiai, atvirukai, garsai negali būti kopijuojami, patinami be Tostai.lt raštiško leidimo, išskyrus tuos atvejus, kai ši informacija siunčiama Tostai.lt svetainės sukurtomis priemonėmis ir iškyrus sąlygomis numatytomis sekančiame taisyklių punkte.

7. Norintys platinti Tostai.lt svetainėje esančią informaciją, privalo apie tai pranešti raštu Tostai.lt svetainės administratoriui ir gauti raštišką sutikimą. Platinamos informacijos šaltinyje būtina nurodyti, jog ši informacija yra iš Tostai.lt svetainės.

8. Registruotas lankytojas sutinka, kad jo Tostai.lt prieiga būtų prijungta prie ePasas.lt ir gauti Tostai.lt naujienlaiškius su teise atsisakyti.

9. Registruotas lankytojas sutinka, kad jo duomenys būtų naudojami netiesioginiais tikslais – lankytojų poreikių analizės ir nustatymo tikslais, tiesioginės rinkodaros tikslais, paslaugų kokybės gerinimo tikslais, svetainės naudingumo kėlimo tikslais ir kitais teisėtais tikslais.

10. Šios taisyklės yra paskutinį kartą keistos 2009.10.19.

11. Šios taisyklės gali būti pakeistos bet kuriuo metu be jokio perspėjimo.

12. Tostai.lt turi teisę fiksuoti informacijos davėjų IP adresus.

13. Tostai.lt turi teisę blokuoti priėjimą prie šios svetainės vartotojams, nusižengusiems šioms taisyklėms.